Informacje w jednym miejscu Wszystko co potrzebne do zarządzania przedsiębiorstwem zawiera się w jednym programie. Każda informacja, zarówno handlowa jak i finansowa, jest szybko i łatwo dostępna. Eliminuje to ryzyko bałaganu w dokumentach czy zagubienia którejkolwiek z informacji. Dodatkowo, rozbudowany system uprawnień umożliwia kontrolę nad dostępem do wrażliwych danych.
Dane zawsze aktualne Dane w aplikacji odświeżane są automatycznie co kilkanaście sekund - nie musisz pamiętać o szukaniu przycisku "Odśwież". Jeżeli Twój współpracownik wprowadzi jakieś istotne dane, to niezaleznie od miejsca w jakim się znajdujesz - błyskawicznie to zauważysz.
Lepsza obsługa klienta Centralna baza danych zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszelkich informacji dotyczących poszczególnych kontrahentów. Bez trudu można dostrzec potrzeby, preferencje czy wymagania klientów i szybciej na nie zareagować.
Wzrost efektywności handlowców Program nadzoruje zachowania klientów, co w połączeniu z bazą wiedzy o produktach umożliwia tworzenie wyspecjalizowanych ofert dla każdego z nich. Daje też możliwość przygotowania seryjnej korespondencji.
Planowanie i prognozowanie sprzedaży Daje możliwość efektywnego zarządzania zamówieniami i ułatwia raportowanie. W oparciu o historię działalności oraz monitorowanie pracy działu handlowego analizuje sukcesy bądź porażki i pozwala prognozować dalszy przebieg sprzedaży oraz lepiej zaplanować kolejne strategie.
Harmonizacja procesów w firmie Dzięki pracy w programie wszelkie procesy w firmie staną się szybsze, uporządkowane i bardziej zharmonizowane. System usprawnia komunikację między pracownikami i poszczególnymi działami, m.in. pokazując przejrzyście zadania do wykonania.